Hlavní událostí tohoto týdne byl celodenní výlet a ten se vydařil ? Hned další den jsme si nakreslili svoje zážitky a pak navázali dopravními prostředky. Skládali jsme dopravní puzzle, četli příběhy o lodi a kole, naučili se písničku Raketa. Procvičili jsme důkladně jemnou motoriku na pracovních listech a prostorovou orientaci na lodi postavené že židliček. Moc nás bavila krátká videa - co zvláštního můžeme vidět při cestování ponorkou, člunem na oceánu, džípem v divočině ale i autem(třeba Vám děti povypráví o celé rodince divočáků uprostřed sídliště). No a také jsme oslavili Vanessku a Anežku- ta měla oslavu na zahradě, protože přinesla každému bublifuk-no to bylo něco ?❤️?

Jinak si užíváme obory, naší zahrady a také jsme vyrazili pozorovat dokonalou rodinku labutí.Prostě super týden i počasí ?

skritci 22 26 5 01 skritci 22 26 5 07 skritci 22 26 5 131 skritci 22 26 5 18
camera Další foto...      

Eva Nevolová