Práce lidí aneb ten dělá to a ten zas tohle. 

Hráli jsme si na doktora, zahradníka, kuchaře, stavitele a nejvíc se věnovali řidičům. Zkoušeli jsme pantomimou předvést, vymyslet hádanku, popsat, povolání.Některé děti už mají představu, čím jednou budou (princezna, pilot, basketbalista)?? Známe některé dopravní značky, víme, jak se bezpečné chovat na chodníku, silnici, předcházet nehodám. Zvládli jsme jízdu na motorických  autech. Chvilku počkat, vystřídat se, nehádat se a nevztekat se u toho, nebrečet, když vše nemám hned, to byl oříšek. Dnes už si hru děti zvládly řídit samy-huraaa.??  Odměnou nám je řidičský průkaz. ???Oslavili jsme Tobikovy narozeniny,❤️, vyrazili jsme pozorovat práci lidí a dopravní značky do městečka, malí  detektivové hledali změny v oboře.

Povedený týden. Těšíme se na výlet. ????

skritci 15 19 5 06 skritci 15 19 5 13 skritci 15 19 5 15 skritci 15 19 5 32
camera Další foto...      

Monika Dubská