Pastelky březen - duben

A začíná nám nejkrásnější období roku. Příroda už se začíná zelenat a probouzet zpěvem ptáků a jarní sluníčko nás láká k veselým hrám na zahradě a v oboře. Aby té jarní nálady nebylo málo, přijela k nám na na zahradu kozí návštěva. Od paní chovatelky jsme se dozvěděli samé zajímavé věci a kozy předvedly všechny veselé kousky, které uměly. Moc se nám kozí představení líbilo.

pastelky brezen duben 01 pastelky brezen duben 02 pastelky brezen duben 03
 camera Další foto...    

Každý den se těšíme, jaké nové jarní překvapení na procházce objevíme. Už se udělalo opravdu teplo, takže všechny možné kytičky vystrkují své hlavičky. Vracíme se z procházky obvykle s hromadou jara v náručí.

pastelky brezen duben 04 pastelky brezen duben 07 pastelky brezen duben 08 pastelky brezen duben 09
 camera Další foto...      

Péťa Křivčíková z Barvínků nás pozvala na návštěvu k sobě domů, kde nám spolu se svou maminkou ukázala všechna možná zvířátka, která doma chovají. Viděli jsme spoustu mláďátek, pohladili a nakrmili jsme si koně, zkrátka, bylo to super. Ještě jednou děkujeme za pozvání :-)

pastelky brezen duben 11 pastelky brezen duben 13 pastelky brezen duben 14 pastelky brezen duben 20
 camera Další foto...      

Povídáme si o všem , co se na jaře děje a na všechno si společně i hrajeme. Například život v trávě zkoumáme velice rádi, motýli, brouci a pavouci, to je prostě naše. Pokusili jsme si kousek té louky přenést i do naší třídy. Pokračujeme i v návštěvách knihovny, vždycky tady zažijeme nějaké dobrodružství s novou knížkou.

pastelky brezen duben 26 pastelky brezen duben 25 pastelky brezen duben 27
 camera Další foto...    

 Jaro je den ode dne krásnější, ráno kráčíme do školky ve svitu slunečních paprsků a vykračujeme si zvesela. Zvesela vyšlápneme i do té poslední pětiny školního roku, která nám zbývá. Už se moc těšíme :-)

pastelky brezen duben 29 pastelky brezen duben 30 pastelky brezen duben 33 pastelky brezen duben 37
 camera Další foto...      

Aktuality

 • pondělí, 17 červen 2024
  Těšíme se na prázdniny! Tento týden děti krásně zvládly besídku 🎼🥰🎹. Děkujeme rodičům za kladné...
 • pondělí, 17 červen 2024
  Ježci 10.-14.6.
  Tak jsme zase o týden blíž k prázdninám, ale i k naší závěrečné besídce. Bylo nás málo,ale...
 • pondělí, 10 červen 2024
  Ježci 3.-7.6.2024
  Ježci se těší na prázdniny!!! ☀️ Léto se blíží a my máme spoustu práce s chystáním naší závěrečné...
 • pondělí, 03 červen 2024
  Cestujeme do Afriky Tento týden jsme si povídali o afrických zvířátkách. Děti si vyrobily lva z...
 • pondělí, 03 červen 2024
  Dětský den - bublinová show
  31.5. společný Dětský den a bublinová show na naší...

Školní informační systém:


Svátek má

Praha
logo Kontakt:
Mateřská škola Choltice, okres Pardubice
Lipoltická 245
533 61 Choltice
 
tel.: 466 972 252
email: skolka.choltice@cbox.cz
IČ: 60157160