Březen, březen, za kamna vlezem - Perníková chaloupka.

Celý týden jsme se věnovali pohádce. Známe variantu s ježibabou, ale i tu legrační s ježidědkem.Vyprávělii jsme ji, hráli, zpívali, řadili obrázky podle dějové posloupnosti.  Tvořili jsme a kouzlili s lepící páskou, ježibabu  malovali. Pracovali jsme  ve skupinách, stavěli chaloupku z velkých  kostek a látek, ale třeba i ze sušenek a dozdobovali lentilkami. Počítali jsme, třídili, seskupovali, perfektní byl pokus s vodou a lentilkovou duhou. Dnes jsme si z medoveho těsta   vykrojili perníčky a naše milé paní kuchařky nám je upekly. To byla vůně a dobrota. 🥰 Venku hledáme jaro a co najdeme, to pak vybarvíme v  omalovánce. Oslavili jsme narozeniny naší Michalky a Štěpánka, Viktorčin svátek.🍀😀❤️ Mlsalo se a vládla dobrá nálada. 😄😁

skritci 13 17 3 10 skritci 13 17 3 15 skritci 13 17 3 25 skritci 13 17 3 27
 camera Další foto...      

Monika Dubská