Zimni pohádka

To máte připravený plán a představu, co budeme s dětmi dělat , tu zhatí jedna donesená princeznovská korunka.😁 Rázem zájem obrovský a co teď s tím? Naštěstí jsme našli pohádku E. Petišky o čtyřech bratrech-(roční období), nechte si ji vyprávět. Četli jsme ji na pokračování, a protože první z bratrů -Bělásek si vzal sněhovou princeznu za ženu, vytvořili jsme pro ně zámek. Pohádkou prolíná myšlenka, že není na světě nikdo tak malý, aby nám nemohl pomoci a nikdo tak velký a mocný, aby pomoc nepotřeboval...A tak si navzájem pomáháme,poznáváme své silné i slabší stránky, snažíme se spolupracovat, vyslechnout názor jiných, domlouvat se bez agrese, vzteku, vyjednávat, zároveň své emoce a pocity vyjadřovat.❤️ Vyzdobili jsme okna vločkami, stavěli stavby z kostek cukru, namalovali zimní obrazy. A odměnou venku nám byl sníh. No a po zimních radovánkách se opravdu báječně odpočívá. 😁😊

skritci 23 27 1 01 skritci 23 27 1 20 skritci 23 27 1 28 skritci 23 27 1 34
camera Další foto...      

Monika Dubská