Když přichází zima.

Tento týden jsme se začali připravovat na advent. Vyrobili jsme si adventní věnec (vázání a uzlíkování pruhů látky), adventní kalendář (skládání obálky, rozlišování grafické podoby číslic). A protože v tomto období začíná mráz vystrkovat drápky, povídali jsme si, jaké oblečení nás zahřeje. Provlékací technikou jsme si zhotovili šály.

Začali jsme se učit písničku o čertech, zatančili čertí tanec(pohybové vyjádření rytmu). V tělocvičně jsme si zacvičili na nářadí a potrénovali kotoul.
Ve středu, místo spaní, nás čekal program zdravého stravování a ve čtvrtek technická univerzita. V pátek jsme měli první lekcí plavání.

V jednom týdnu jsme toho prožili opravdu hodně.

dracci 21 25 11 01 dracci 21 25 11 02 dracci 21 25 11 04 dracci 21 25 11 11
camera Další foto...      

Iva Medunová