Jaký jsi, podzime?

Tento týden jsme se zaměřili na rozlišování znaků podzimu. Zvládli jsme pracovní list (vybarvování dle barevného klíče), třídili jsme obrázky dle znaků ročních období , podzim jsme hledali v knížkách. Vytvořili jsme obrázky šípkového keře(rozfoukávání barevné skvrny, trhání a lepení papíru), povedli se nám papíroví draci( papírová skládanka, obtisky listů). Moc se nám líbila pohádka"Jak vařili šípkový čaj". Čaj jsme si i uvařili z vlastnoručně nasbíraných šípků. Ke společné ochutnávce jsme si zapálili svíčky a zazpívali písničky s podzimní tematikou. V oboře jsme si vymysleli spoustu zábavných her s listy a tak se nám líbily, až jeden náš kamarád prohlásil "Podzim by klidně mohl být celý rok".

dracci 7 11 11 01 dracci 7 11 11 06 dracci 7 11 11 09 dracci 7 11 11 12
camera Další foto...      

Iva Medunová