Skřítku, skřítku, hej, do školky pospichej...

😁😁 2.oddělení = Skřítci.

Tak jsou za námi první dva dny. A stihli jsme toho dost. Máme nové kamarády, novou třídu, jiné paní učitelky, jiné hračky. Poznáváme se, tvoříme pravidla. Dnes za námi přišel skřítek Letnička. Děti mu řekly své jmeno, některé i příjmení, povídaly mu o prázdninách , společně jsme dali dohromady i hlavní znaky léta. Podle obrázků jsme hádali pohádky, písničky, ty jsme si zazpívali. Pohráli jsme si na naší zahradě, zasportovali na hřišti u zámku, vylezli na spadlý strom "Titanic". Je třeba děti vést k ohleduplnosti, máme hodně kluků, tak aby holky přežily. 😄😁😁

Kéž by vydrželo počasí. Hezký víkend a v pondělí se těšíme na další dobrodružství. 😄😄🙂.

 skritci 1 2 9 01  skritci 1 2 9 04  skritci 1 2 9 14  skritci 1 2 9 19
 camera Další foto...      

Monika Dubská