Celý týden byl hlavně pod vedením naší praktikantky Lenky, kterou si děti oblibily 💕 Společně pokračovaly v cestování světem, vyrobily si prostírání na kterém pak slavnostně s velkou radostí svačily a obědvaly. Po každém jídle děti pokračovaly se zaznamenáváním barev uvařených dobrot od Zdeničky a Ivetky. Největším zážitkem byl výlet na malou farmu Lenčiny maminky do Jedousova-to bylo něco-vidět tolik domácích zvířat pohromadě
🐇🐣🦆🦓🐕...

Lence děti vyrobily na památku zeměkouli, ke které se každý namaloval a podepsal se. Dárek jsme pak předali v pátek po hezké hře a relaxaci, kterou Lenka měla připravenou do tělocvičny. Loučení bylo až dojemné i slzička ukápla 😥 Jinak se snažíme užívat si hodně venku - v oboře i na zahradě. Od příštího týdne už se budeme hlavně chystat na závěrečné loučení předškoláků a těšíme se na poslední spaní v naší skoličce 😊

Motylci 6 10 6 04 Motylci 6 10 6 05 Motylci 6 10 6 16 Motylci 6 10 6 11
 camera Další foto...      

Eva Nevolová