Věšák Fešák v zimě! 

V pondělí jsme si přečetli pohádku O NASTROJENÉM VĚŠÁKU. Jeden takový krásný věšák jsme našli i u nás ve školce. A aby byl veselý a ve školce se nenudil, tak jsme ho oblékli. A protože je venku zima, použili jsme jen zimní oblečení. Celý týden jsme si povídali o tom, jaké nosíme oblečení v zimě. Ale i naopak, které oblečení v zimě nenosíme a určovali jsme, v jakém ročním období, bychom nosili dané oblečení. Hledali jsme zimní oblečení v knížkách. Hráli jsme hru najdi své bačkůrky, poznej co si kamarádi vyměnili za oblečení. Pomocí štětce a temperových barev si děti udělaly čepice, které si vystřihly a dozdobily pomocí temper nebo lepidla a kousků látky. Naučili jsme se básničku s pohybem - Oblékání na ven ( v zimním období ). Pomocí hudebních nástrojů a rytmizace jsme se naučili písničku - Když přijde zima. Děti procvičovaly počty, číselnou řadu do 5, pomocí pracovního listu.

Běhali jsme v oboře, pozorovali led na rybnících a překonávali přírodní překážky 🙂

Broucci 10 14 1 01 Broucci 10 14 1 06 Broucci 10 14 1 14 Broucci 10 14 1 27
 camera Další foto...      

Diana Karabcová