Vánoce , Vánoce přicházejí... 

Už se nemůžeme dočkat. Povídáme si o tom, na co se nejvíc těšíme. Co si pamatujeme z loňských vánoc, jak se připravujeme doma, jak   pečeme cukrovi, perníčky , zpíváme koledy.  Hodně se tvořilo. Kreslili jsme klovatinou, a pak vymývali "schované" obrázky, lepili jsme betlémskou hvězdu, zdobili stromečky , kreslili betlémy a připravovali pro Vás přáníčka. Děti se moc snažily, tak se těšte. 🙂

Samozřejmě jsme plnili úkoly z adventniho kalendáře. Jedním z nich byla procházka do Jedousova ke kapličce na krásný dřevěný betlém. Stihli jsme drřevíčkovou dilnu, plavání, pohráli si se zbytky sněhu, toužíme neprožít vánoce na blátě. 😊

Oslavili jsme Lucinčin svátek a popřáli naší báječné paní uklízečce Ivance k 70. narozeninám. Je nám spolu moc dobře. ❤️🙂

Motylci 13 17 9 01 Motylci 13 17 9 05 Motylci 13 17 9 10 Motylci 13 17 9 26
 camera Další foto...      

Monika Dubská