Pohádka E. Petišky

O poslední vlaštovce a přípravách zvířat na zimu...😊 Pohádka nám rozšířila obzory, hned si kdo chtěl jednu lítací  vlaštovku složil z papiru. Děti si vybraly zvíře z lesa, pole, stráně a vznikali rozkošní pytlikoví maňásci, fakt to byla radost. Bavilo nás skládat puzzle, modelovat, došli jsme k hájovně, posedu, víme víc o práci hajného, myslivce  A protože je důležité naučit se těšit druhé, připravili jsme pro kamarády z Žížalek a Broučků hru v oboře, uspávali jsme zvířátka, pořádně se proběhli a našli poklad.(Terezka)🤩 Cestou si děti schovaly do listí svého vyrobeného ježka nebo jelena. (Franta) 😀Učíme se písničku Chválím Tě, Země má...chce to ještě potrénovat.😊Přesto nás příroda odměnila, napadl první sníh. Jupi. Možná je to i odměna za perfektně zvládnutou prvni lekci plavání, děti vypadaly nadšeně. Tak jen tak dál...

Motylci 22 26 11 12 Motylci 22 26 11 11 Motylci 22 26 11 24
  camera Další foto...    

 Monika Dubská