Podzim na zahradě

Jak asi vypadají jabloň nebo hrušeň na podzim? A co ovoce, které na nich roste? Jak to chutná a co se z něj dá dělat?

Celý tento týden se na to děti snažily přijít. Pomocí knížek a obrázků známe části jablíčka a hrušky a víme, na čem tohle ovoce roste. Ostatně právě jabloň děti krásně ztvárnily a obtisky na ni jablíčka. Cvičilo se se šátky, skládali jsme jablíčka na strom a taky je třídili dle barev a počítali, kdo chtěl. Nová básnička o jalíčku a podzimní písnička se nám moc líbí. A abychom ten týden hezky zakončili, upekli jsme společnými silami výborný štrůdl a ochutnali ho, čímž jsme zapojili své smysly. V oboře už se procházíme různými cestami a objevujeme její podzimní krásy.🙂

Zizalky 4 8 10 01 Zizalky 4 8 10 03 Zizalky 4 8 10 12 Zizalky 4 8 10 17
 camera Další foto...      

Karolína Šoltová