Všechny děti světa

Děti jsou náplní a radostí naší práce a proto jsme se snažili, aby si tento týden spojený s oslavou Dne dětí mooc užily 👶. Týden nám začal představením Honzy Krejčíka a nesl se v duchu her, zábavy a radosti z krásného počasí. Víme, že existují děti různých národností a etnik a že se ke všem chováme kamarádsky a pomáháme si. Děti  kreslily svého kamaráda, hledaly kamarádům správnou barvu trička pomocí kolíčků a hrou s obrázkem dětí jsme potrénovali paměť, postřeh, pozornost a spoustu dalšího. Stavěli jsme různé skládanky a puzzle, zpívali, hráli si v kuchyňce nebo obchůdku. Jelikož bylo krásné počasí, tak jsme trávili co nejvíce času venku, ať už na naší zahradě a nebo při zdolávání stezky a plnění úkolů v oboře. Na zahradě jsme pak například malovali kamínky, jezdili na kolotoči nebo skákali v pytli. Popřáli jsme také Verunce k narozeninám. Byl to skvělý týden plný radosti a sluníčka 🙂.

masinky 31 5 4 6 04 masinky 31 5 4 6 09 masinky 31 5 4 6 13 masinky 31 5 4 6 19
 camera Další foto...      

Karolína Obrovská