Pro zvířátka do krmelce!

Tento týden jsme si povídali o zvířátkách z lesa v zimě a o tom, co dobrého některým z nich můžeme my nebo pan myslivec donést do krmelce. Ale i o tom co dělá a jí v zimě veverka a co dělají zvířátka, která ke krmelci nechodí. Přečetli jsme si pohádku o Zvířátkách v lese. Začali zpívat písničku o Veverce Čiperce. Vymalovali jsme si veverku voskovkami. Děti si do krmelce obtiskaly pro zvířátka mrkev, jablíčka(rozkrojeným jablkem a mrkví), kaštany a žaludy( korkem) a nalepily seno. Hledali jsme v knížkách zvířátka. Skládali puzzle, skládačky zvířátek. Poznávali mrkev, jablko, seno, bramboru podle hmatu. Podle chuti děti poznávaly mrkev a jablko. Pomáhali jsme najít zajíčkovi cestu ke krmelci ( grafomotorika). Byli jsme si zacvičit v tělocvičně. A abychom zvířatům do té naší obory něco donesli. Tak jsme navlékali tupou jehlou na provázek jablko, mrkev, bramboru a vzali to zvířatům do obory a pověsili na stromy. Moc jsme si tento týden užili 🙂

masinky 1 5 2 01 masinky 1 5 2 17 masinky 1 5 2 26 masinky 1 5 2 30
 camera Další foto...      

Karabcová Diana