Sněhová královna

Navázali jsme na Rampouchovou bábu a zkusili čtení a vyprávění na pokračování. V první části jsme se seznámili s kouzelníkem a jeho zrcadlem, které všechno mění v opak. Rozbité zrcadlo  se děti pokoušely z jednotlivých dílů znovu sestavit, vymyslet opaky přídavných jmen, z části skládaly čísla a tvary na předlohu, později bez předlohy, to byla fuška. Pak už jsme se seznámili s Gerdou a Kayem a krásným příběhem o přátelství a lásce. Společně jsme vytvořili sněhovou královnu, zahráli si na ni i ledového krále ve vyrobených korunách, stříhali, vyráželi raznicemi tvary, počítali, lepili. Co koruna, to originál. 😀

Venku jsme skládali zrcadlo z ledových kousků, vymýšleli pokračování příběhu, užívali tajícího sněhu a zbytků ledu. V tématu budeme pokračovat, budeme se věnovat cestování. Těšíme se. 😀

letadla 25 29 1 04 letadla 25 29 1 14 letadla 25 29 1 16 letadla 25 29 1 24
 camera Další foto...      

Monika Dubská