Cestujeme po Čechách

Seznámili jsme se s legendou o praotci Čechovi. Víme, že mluvíme česky, jak vypadá naše vlajka, mapa republiky, povídali jsme si o krásách naší vlasti, děti svoje prožitky překrásně nakreslily. Stihli jsme sportovní školičku, páteční cvičení v tělocvičně, kde jsme si jako správní čeští sportovci poslechli v pozoru naši hymnu, oslavili jsme dvoje narozeniny. Počasí nám přálo, a tak jsme si mohli užít zahradu, vycházky v oboře se sběrem hub, kaštanů a jiných podzimních plodů, ale zvládli jsme i vycházku ve vestičkách po obci, abychom se naučili základním pravidlům bezpečnosti v silničním provozu. Téma děti zaujalo, budeme v něm ještě pokračovat. Těšíme se na další prožitky.

cestujeme po cechach 01 cestujeme po cechach 07 cestujeme po cechach 17 cestujeme po cechach 27
 camera Další foto...      

Za loďky Monika