Posledních čtrnáct dní jsme se věnovali pohádkám.

Skládali jsme obrázkovou mozaiku s jednotlivými pohádkami, popisovali obrázky, určovali pohádku, posloupnost obrázků podle děje. Děti s dopomocí dokáží vyprávět : O červené Karkulce, O Budulínkovi, O vlkovi a kůzlátkách, O Koblížkovi, O perníkové chaloupce. Té jsme se věnovali více, děti si složily chaloupku, dokreslily ji a polepily vyraženými srdíčky.

Nakreslily si ježibabu. Zpíváme a tancujeme. Krásné počasí nás volá ven, vyzkoušeli jsme nové hřiště u zámku, vyrazili na výlet do Jedousova. Konečně můžeme sundat boty a hrát si s vodou. Stavíme hrady, mosty, jezírka. Letní nálada je tady, nanuk ke dni dětí všechny potěšil.

Radujeme se z každého dne.

kastanci z pohadky do pohadky 01 kastanci z pohadky do pohadky 14 kastanci z pohadky do pohadky 21 kastanci z pohadky do pohadky 30
 camera Další foto...      

Monika Dubská