Vypravili jsme se dvěma autobusy za zvířátky do Licibořic. Děti na dvorečku posvačily, každá třída s průvodkyní a učitelkami viděla, jak žijí zvířátka v ekologickém hospodářství rodiny Blažkovi. Koníci, ovečky, kozy, lamy, prasátka, kráva, oslík, pes, kočičky, ale i křepelky, bažanti, mufloni, daňci, pštrosi a papoušci, želvičky - tahle všechna zvířátka jsme viděli a některá jsme si i pohladili, nakrmili, napojili. Děti si ochutnaly kravský sýr, zkusily si, jaké to je "sedět v koňském sedle", na koňském povoze. Poobědvali jsme na dvorečku i naší sekanou.To byla bašta, díky, paní kuchařky! Zázemí, ochota personálu, pitný režim, perníček pro každé dítě, lavor s mydlinkami na mytí rukou, záchod - velká jednička.

babiccin dvorecek 03 babiccin dvorecek 10 babiccin dvorecek 20 babiccin dvorecek 25
 camera Další foto...      

Ivana Dachovská