Když jsme plánovaly tuto akci, byl to trochu krok do neznáma. Jak to rodiče přijmou, přijde nám někdo pomoci...???

O to větší překvapení byl Váš zájem. Sešli jsme se v hojném počtu, s pracovním nasazením, báječnou náladou a společně jsme udělali velký kus práce - celou  pohrabali a odvezli staré listí, uklidili domečky, vytřídili rozbité hračky, ostříhali keře a stromečky... Výsledek je naše zahrada, krásně připravená pro hry a další aktivity. Odměnou pro všechny byly opečené buřtíky a vzájemné přátelské popovídání.

uklid zahrady 01 uklid zahrady 05 uklid zahrady 07 uklid zahrady 10
 camera Další foto...      

Velké díky patří všem, kdo přišli a pomohli. A pro nás učitelky to byl hřejivý pocit, že máme rodiče, kteří jsou ochotní pomoci a záleží jim na prostředí, kde si jejich (naše) děti hrají :-))

Za všechny z mateřinky - Eva Nevolová