Tento týden jsme si prožili trochu jinak, než obvykle, protože jsme měli
2 dopolední akce.

Nejdříve za námi do školičky přijelo divadlo KOZLÍK S "Šípkovou Růženkou", Pohádku všichni známe, ale nádherné dřevěné loutky mohli někteří z nás vidět poprvé.

javornicci volame jaro 03 javornicci volame jaro 05 javornicci volame jaro 07 javornicci volame jaro 09
 camera Další foto...      

Ve středu jsme vyjeli s kamarády z "lípánků" do PALETY, ekocentra v Pardubicích. Téma pro nás bylo zvířátka - mohly jsme vidět, pohladit si a postavit domeček pro králíka, agamu, bílou myšku, hada... Většina dětí si to moc užila, některé děti je těžké zaujmout čímkoli... Naši kamarádi ze 3.oddělení si zatím vyráběli papír.

Další den jsme si o všem povídali, ale tvořivý duch dětí převládl a společně jsme ozdobili a vytvořili "kytičkový strom" u naší třídy. A všichni věříme, že jaro už je definitivně tady a moc se na něj těšíme

Za třídu "javorníčků" - Eva