Do školky přijela lektorka celorepublikového programu Zdravá pětka. Děti společně při různých hrách poznávaly a rozlišovaly zdravé a nezdravé potraviny, hovořily o zdravém životním stylu, tančily a cvičily, sestavovaly z připravených kousků zeleniny obrázky. Společně jsme si užili pěkné dopoledne a doplnili si naše téma o zubech novými poznatky.

lipanci brezen 02 lipanci brezen 07 lipanci brezen 12 lipanci brezen 20
 camera Další foto...      

Návštěva knihovny - Emil a Ida (Astrid Lindgrenová). Poslech příběhů dvou sourozenců ze statku v Kocouří. Děti se seznámily s novými slovy - pukavec, mucholapka, skopičina, děvečka, pacholek, se rčením - chodit o žebrácké holi. Zasmáli jsme se společně vtipným situacím v příbězích a děti si zahrály príma hry-hledání vajíček a pukavců, co obnáší chození o žebrácké holi a honičku mezi mucholapkami.

lipanci brezen 30 lipanci brezen 31 lipanci brezen 44 lipanci brezen 47
 camera Další foto...      

Ivana Dachovská