Paní Zima předala vládu Mrazíkovi a tak sníh, který jsme si užívali minulý týden byl pryč a zbyla jen úplně zamrzlá zem. Ale to nám nevadilo a stejně jsme si užili báječný týden ve znamení "sněhuláků".

Pohádky "O smutném sněhulákovi" a "Proč dostal sněhulák jen půlku nosu"se nám moc líbili a tak jsme se rozhodli, že si sněhuláky uděláme
- malovali jsme zmizíkem a dívali se, jak na nás postupně "vykukují" ze čtvrtky natřené inkoustem. Také jsme sněhuláky vystřihovali, nalepovali , dokreslili a udělali jim z barevného papíru šálu, aby jim v tom mraze nebyla zima :-)

snehulaci tyden u javornicku 02 snehulaci tyden u javornicku 03 snehulaci tyden u javornicku 04 snehulaci tyden u javornicku 05

Nová písnička "Sněhuláci na klouzačce" nás doslova nadchla a tak jsme se rozhodli, že si na ní vymyslíme i tancování a myslíme, že se nám moc povedlo, ale hlavně nás to tuze bavilo.

Za třídu Javorníčků - Eva