V tomto týdnu, jsme si povídaly, jak jsme prožily Vánoce. Jaké dárečky jsme dostaly od Ježíška. Pověděly si příběh o TŘECH KRÁLÍCH, poté jsme si vyrobily koruny, abychom si na ně mohly zahrát. Ze sněhové nadílky jsme si postavily sněhuláka. A velmi jsme si užily divadélko s názvem ,,Kocourek Mourek”, které za námi přijelo do školky.

kastanci po vanocich 02 kastanci po vanocich 06 kastanci po vanocich 11 kastanci po vanocich 13
 camera Další foto...      

Kaštánci v týdnu 14.1.-18.1.2019

Jede Zima jede, jede Zima jede, jede na saních, rozhazuje kolem sebe , rozhazuje sníh, rozhazuje kolem sebe, rozhazuje sníh. Tak tahle písnička nás provázela každý den. Dětem jsem zahrála pohádku o studené královně, která měla zmrzlé, chladné srdce. Dokonce z dětí udělala rampouchy. Naštěstí ji pohlazením změnily, a tak už je zase hodná Zima, co nám přináší sníh a radost . Bylo bezva, že opravdu nasněžilo, užili jsme si skotačení v čerstvém prašanu , stavění sněhuláků a Sněhurky.Tančili jsme s šátky, dokonce jsme byli i v tělocvičně, krajinu sněhu a ledu jsme válečky a raznicemi namočených v barvě otiskli na papír. Na něj pak děti zachytily prožitek , představu své zimní královny. Většina dětí pozná a pojmenuje modrou barvu, zazpívá písničku. Těšíme se na další znaky zimy.

kastanci tyden 14 18 leden 04 kastanci tyden 14 18 leden 05 kastanci tyden 14 18 leden 16 kastanci tyden 14 18 leden 20
 camera Další foto...      

Za Kaštánky Monika