V tomto týdnu jsme si vyprávěli zážitky z Vánoc. Mohli jsme si donést dárečky od Ježíška, se kterými jsme si společně pohráli a zahráli hru "Na reklamu". Plnili jsme úkoly Medvídka Nivei, užívali si napadaného sněhu. V pátek jsme byli v knihovně.

lipanci po vanocich 02 lipanci po vanocich 05 lipanci po vanocich 07 lipanci po vanocich 25
 camera Další froto...      

Iva Medunová

Týden s ptáčky

Učíme se ptáčky pojmenovat, povídáme si o tom, jak prožívají zimu. Jak shání v zimě potravu, co zobou, sypeme do krmítka před oknem semínka a pozorujeme je. Všímáme si jejich vzhledu, stavby těla, skládáme z papíru, modelujeme, učíme se básničku “Zima a ptáčci” a písničku “Zvířátka v zimě”. Zpíváme a hrajeme si s padákem a užíváme si sněhových radovánek i sluníčka při pobytu venku.

lipanci tyden s ptacky 05 lipanci tyden s ptacky 08 lipanci tyden s ptacky 14 lipanci tyden s ptacky 16
 camera Další froto...      

Ivana Dachovská