Týden po Vánocích jsme si v naší třídě trávili hlavně povídáním a hraním. Děti si užívaly nových hraček od ježíška, které nám nadělil před svátky. Také si mohly přinést hračku, která se jim doma pod stromečkem nejvíce líbila. V kroužku svoji hračku děti představily kamarádům, popsaly a řekly, proč z ní měly největší radost. Mohly si ji i nakreslit, ale spíše daly přednost omalovánkám a mandalkám Tří králů.

Stihly jsme se naučit písničku "Když zima přichází" a zřejmě jsme tu zimu přivolali, napadl sníh a my se mohli "vyřádit" a stihli jsme postavit i sněhuláka. Týden nám zpestřilo krásné divadelní představení "Kocourek Mourek".

povanocni cas javornicku 02 povanocni cas javornicku 03 povanocni cas javornicku 04 povanocni cas javornicku 05
 camera Další foto...      

Přijela k nám paní zima 14.1. - 18.1.

Tvoříme a moc nás to baví. Tady jsme zkoušeli napodobit, jak mráz kreslí na okna. :-)

javornicci pani zima 01   javornicci pani zima 03   javornicci pani zima 04   javornicci pani zima 05
 camera Další foto...      

Sníh venku se nikdy dlouho neudrží, proto si na sněžení hrajeme i ve třídě. Dá se při tom zažít spousta legrace. '-)

A když už ten sníh venku máme, musíme si ho náležitě užít. Děláme andělíčky, bojujeme, stavíme sněhuláky a sněhové valy. Sníh je prima.

javornicci pani zima 09   javornicci pani zima 10   javornicci pani zima 16   javornicci pani zima 17
 camera Další foto...      

 

Za třídu Javorníčků - Eva a Markéta