Rampouchová bába

Týden od 18.do 22.1.u Letadel byl s "Rampouchovou bábou" Četli jsme o ní pohádku a pak ji děti kreslily inkoustem,zmizíkem a tuší-jejich dětská fantazie vytvořila nádherné výkresy. Dále jsme tvořili zimní mandalky,naučili se písničku a básničku s pohybem - jak jinak než o rampouchu😊 Také jsme vyráběli vlastní rampouchy-různé tvary z ledu a pozorovali tání v ruce nebo v teple naší třídy-to nás moc bavilo...

Rampouchová bába přišla i do třídy-všude jsou rampouchy - nádhera...

Stihli jsme i překážkovou dráhu v tělocvičně a také oslavit Laurinku, Sylvinku a Madlenku-kromě dobrůtek od nich také děkujeme za mandarinky odTobíka. Jen se nám už stýská po Viktorce a přejeme jí brzké uzdravení.

letadla 18 22 1 01 letadla 18 22 1 12 letadla 18 22 1 20 letadla 18 22 1 23
 camera Další foto...      

Za letadla - Eva