Leden - měsíc sněhu a ledu

Když je zima taková , jak má být, to se to tvoří a užívá. Byl to zas další  prima týden. Zvládli jsme malbu, modelování sněhuláků, skládání domečku z papíru, hru s moukou, což děti i báječně připravuje na psaní. Naučili jsme  se nové písničky, básničku, vyslechli příběh o zajíci Bělákovi, učíme děti nemyslet jen na sebe. A to se daří, na kopci si všichni bez problémů půjčovali boby nebo se střídali a jezdili spolu . Svištělo to ohromně, několikrát ve  mně zatrnulo, naštěstí jsme se do školky vrátili bez většího úrazu. Poznáváme znaky zimy, měsíce v roce, počítáme do 6, mícháme barvy, vymýšlíme slova na danou  hlásku, poznáváme a vyhledáváme na předmětech geometrické tvary. Fotky snad "mluví " za vše.😀😀😀

letadla 11 15 1 03 letadla 11 15 1 14 letadla 11 15 1 19 letadla 11 15 1 26
  camera Další foto...      

Monika Dubská