Pokračujeme v tématu - jsme třída lodiček. Četli jsme příběh "O starém opuštěném letadlu", naučili se báseň a písničku  "Ve vzduchu" . Společně jsme nakreslili, co všechno může létat ve vzduchu.Vyrobili jsme si třídní - tématické a narozeninové tablo, kluci letadlo "remundu" a holčičky vrtulník "hermínu". Procvičili jsme si trpělivost, pečlivost a soustředění na docela těžkém "letadlovém" pracovním listu.

Také jsme nakreslili a doručili obrázky pro nemocného kamaráda z naší třídy (byl v nemocnici) a jeho také marodnou sestřičku.

Oslavili jsme naší Aničku, připili jí šampáněm a pochutnali si na výborných nanukách - mňam :-))

Hned v pondělí jsme si užili 1."sportovní školičku" a v pátek velké cvičení v tělocvičně s Móňou. Celý týden jsme trávili vycházky s Móňou a Verunkou v oboře (super), hned v pondělí jsme zvládli i s vestičkami a terčíkem po vesnici (no docela otrava- lepší je pobyt v přírodě)  a pak u Řeháku vyzkoušeli novou "bosostezku"

Letadla 14 18 9 05 Letadla 14 18 9 07 Letadla 14 18 9 11 Letadla 14 18 9 19
  camera Další foto...      

Byl to hezký týden, bude z nás prima parta a užijeme si celý školní rok :-))

Za letadla - Eva