"Těšíme se na jaro"

Putováním po zemích ledu jsme se definitivně rozloučili se zimou a začali přivolávat jaro, na které se už moc těšíme. Začali jsme sluníčkem: četli si 2 pohádky, naučili se básničku a zpívat písničku. Motoriku a pozornost jsme procvičili na pracovním listu. A u nás lodiček by to nešlo bez výtvarného tvoření - naše sluníčka se nám povedla. Také cvičení a logopedické chvilky byly zaměřeny k tomuto tématu. Ve čtvrtek jsme si navíc báječně užili a "vyřádili " se při "bubnování v kruhu" v tělocvičně ZŠ. A jestli se nám podařilo sluníčko přivolat... ???

Podívejte z okna - jaro už ťuká na vrátka... :-))

Oslavili jsme společně svátek naší Anežky a týden zakončilo plavání v Přelouči.

lodicky 2 5 3 07 lodicky 2 5 3 08 lodicky 2 5 3 03 lodicky 2 5 3 11
 camera Další foto...      

Více fotografií z tohoto týdne najdete na školním facebooku.

Za lodičky - Eva