Modrý a bílý den, 6.lekce plavání.

Ve středu  jsme se věnovali velrybě grónské. Děti si ji vystřihly, dotvořily a nalepily na čtvrtku. Pak jsme si šli zacvičit do tělocvičny, hráli jsme na ledního medvěda, lovícího tuleně, vycvičili psy, běhali a skákali. Hledali jsme předměty modré barvy. Ještě nás čekala veselá pohádka o Nemocné velrybě. Samozřejmě měla šťastný konec.

Ve čtvrtek jsme si užili společnou oslavu cestování v tělocvičně, vychutnali jsme si krupicovou kaši a eskymo. Prima pak byly i hrátky s ledem venku. Děti si vyzdobily mandalu- sněhovou vločku pro radost. 

Bílý den zakončil výpravu do polárních končin. 

V pátek nás čekala 6. lekce plavání. 

Děkujeme paní kuchařkám a rodičům za podporu - barevné dny se vydařily. 😀

lodicky 26 28 2 05 lodicky 26 28 2 16 lodicky 26 28 2 20 lodicky 26 28 2 25
 camera Další foto...      

Monika Dubská