Cesta nás zavedla domů. Děti si složily z papíru domky, do oken nakreslily členy své domácnosti, většina z nich si vzpomněla na jména rodičů, sourozenců, předškoláci by měli znát svou adresu. Hráli jsme si s písmenky, zkoušeli jsme sestavit jména jednotlivých dětí a společně to byla hračka. Vytvořili jsme koláž Choltic, kam chodíme všichni do školky.    Vypravili jsme se do Chrtník na kolotoč, ke kříži v Cholticích, odkud je vidět na Jedousov, Svinčany, Bezděkov i nedaleké Pardubice. Orientujeme se v nejbližším okolí.

V pátek jsme si užili celoškolkovou hru  s úkoly v oboře, našli český poklad na zahradě, prostor byl i pro společný tanec, legrácky. Děkujeme rodičům za spolupráci. 

lodicky 7 11 10 06 lodicky 7 11 10 13 lodicky 7 11 10 08 lodicky 7 11 10 25
 camera Další foto...      

 Těšíme se na " babí lěto".      

:-) Monika