Poslední dny před prázdninami jsme si užívali společných her ve třídě i oblíbené zahradě. Loučili se s kamarády, kteří odcházejí do školy. Povídali si o našich prázdninových plánech.Kamarádi, užívejte léta, dávejte na sebe pozor a v září nashledanou.

letadla tesime se na prazdniny 03 letadla tesime se na prazdniny 06 letadla tesime se na prazdniny 08 letadla tesime se na prazdniny 10

Iva Medunová

U mašinek 🚂 jsme si povídali o beruškách🐞, motýlcích🦋 a ostatním hmyzu, cvičili, hráli si, zpívali a malovali nebo skládali berušky dle barev a tvarů. Hodně času jsme také trávili na zahradě, kde nám počasí přálo.

masinky 15 19 6 03 masinky 15 19 6 18 masinky 15 19 6 26 masinky 15 19 6 38

Karolína Obrovská

Těšíme se na prázdniny! Máme velkou radost, že jsme zase spolu ve školce. Hrajeme si ve třídě, v tělocvičně, na zahradě, v oboře. 🙂

masinky 8 12 6 02 masinky 8 12 6 07 masinky 8 12 6 17 masinky 8 12 6 25

Diana Karabcová

Už nám pomalu začíná loučení že školním rokem a u nás, předškoláků , i že školkou. Povídali jsme si,  že ne všechny děti na světě prožívají dětsví tak šťastně jako my. Na vycházce v oboře jsme počítali nově vylíhnutá   kachňátka a labuťátka, pozorovali malé žabky. Ve čtvrtek jsme prožili projektový den, tématem byla recyklace. Týden nám ubēhl jako voda...

letadla kamaradi 01 letadla kamaradi 04 letadla kamaradi 06 letadla kamaradi 09

Iva Medunová

"Vstávej, semínko!"

Stále si povídáme o předjaří a prvních jarních rostlinkách . Zahráli jsme si na badatele a zkoušeli nechat vyklíčit semínka kytiček a také si zkusili, zda se sedmikráska obarví pomocí barevné vody. Vše jsme pak pečlivě zkoumali. Učili jsme se také novou básničku o sedmikrásce, četli pohádku o sluníčku, vyráběli narcisky, sněženky a fialku, hráli kytičkové domino a nebo třeba stavěli kytičky z PET víček.
masinky 9 13 3 03 masinky 9 13 3 14 masinky 9 13 3 21 masinky 9 13 3 35

Karolína Obrovská